ضرورت آموزش زبان آلمانی در دنیای پیچیده معاصر

آموزش زبان آلمانی ؛ ۷ دلیل مهم

در روزهایی که تحصیل در اکثر ایالت های آلمان رایگان است ( به استثنای دو ایالت ) جذابیت یادگیری زبان آلمانی روز به روز افزایش می یابد. دوره های آموزش زبان آلمانی گروه ایزی آیلتس که با هدف آماده سازی زبان آموزان برای تحصیل در آلمان برگزار میشوند تجارب موفق فراوانی داشته اند. عزیزانی که حالا در جنگل های سیاه مونیخ یا بندر افسونگر هامبورگ در حال قدم زدن هستند و از این که آلمانی میتوانند صحبت کنند سرمست اند و شانس بالایی برای کاریابی دارند. اما چرا ما روی آموزش زبان آلمانی اصرار داریم؟

آموزش زبان آلمانی

  1. آلمان دومین صادرکننده بزرگ دنیا است
  2. آلمان خانه بسیاری از شرکت های چندملیته دنیا مانند زیمنس، آئودی و فولکس واگن است.
  3. آلمان سالانه بیش از ۱۰ میلیارد دلار در آمریکا سرمایه گذاری میکند
  4. تعداد آلمانی زبان ها در قاره اروپا بسیار بیشتر از انگلیسی زبان ها و فرانسوی زبان ها است.
  5. ۲۲ جایزه نوبل در فیزیک، ۳۰ جایزه نوبل شیمی را آلمانی زبان ها برده اند.
  6. آلمان ها رهبران دنیای مهندسی هستند. آموزش زبان آلمانی برای افرادی که قصد ادامه تحصیل مهندسی را دارند یدون تردید یک ضرورت است.
  7. بعد از انگلیسی ، آلمانی دومین زبان مهم علمی دنیا است.آموزش زبان آلمانی

اما سوالی که مطرح می شود این است که اصولا چرا آموزش زبان آلمانی برای خیلی از عزیزان دشوار است. ما در گروه آموزشی ایزی همواره به این نکته تاکید داشته ایم که نه فقط آموزش زبان آلمانی بلکه اصولا هر نوع آموزش زبانی نیاز به خلاقیت و بحث های انگیزشی از طرف استاد دارد. استادی که سال ها است با همه ظرافت های آموزشی آشنا است و چند صد شاگرد را به کشورهایی مانند اتریش، سوییس و بخش های مختلف آلمان فرستاده است. اساتید گروه ایزی همواره نقشی فراتر از نقش یک استاد آلمانی را بازی کرده اند و به عنوان یک مربی تمام وقت با نظارت دلسوزانه خود به شاگردها این آرامش خاطر را میدهند که در تک تک مراحل آموزش بهترین منابع آموزشی را در اختیار آنها قرار خواهند داد و با همه توان آنها را در این مسیر هدایت خواند کرد.

و در نهایت به خاطر داشته باشید که آلمان و اتریش با حدود ۴ و ۶ درصد پایین ترین نرخ های بیکاری را در سرتاسر اروپا دارند و با وجود نرخ رشد جمعیت منفی آلمان(حدود منفی ۲ درصد در سال) و نرخ رشد جمعیت حدود ۰ درصدی اتریش ایده آل ترین شرایط را برای مهاجرت خارجی های تحصیلکرده ارائه میکنند.

هجرت به کشوری که زبان آن را نمیدانید دشواری های خاص خودش را دارد و دقیقا به همین خاطر است که همه اساتید گروه ایزی همواره به بحث تسلط کامل روی زبان تاکید ویژه ای داشته اند. دانش زبان آلمانی برای بسیاری از کمپانی های المانی یک مزیت رقابتی بسیار برجسته در بحث های استخدامی به شمار میرود.

 

 

پاورقی

اگر همه این دلایل شما را برای مهاجرت به آلمان و شروع هرچه سریع تر آموزش زبان آلمانی متقاعد نکرد، به لذت خواندن کتاب های هگل افسانه ای به زبان آلمانی فکر کنید. مطمئنم نظر شما عوض خواهد شد.

درباره پویان زاهدی

او کارشناس ارشد و فارغ التحصیل دانشگاه شریف است. با گذراندن سال های بسیاری از عمر خود در کشور آمریکا، همواره استاد محبوب زبان آموزان ایرانی بوده است. او سابقه ی مدیریت دپارتمان زبان های خارجه ی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک را در کارنامه دارد و بیش از یک دهه از فعالیت های اخیر خود را، در کنار مهندسی، صرف تدریس زبان در دوره های پیشرفته کرده است …

او تنیس بازی می کند. بر زبان های فرانسه و آلمانی اشراف دارد و مشاوره های مهاجرتی و فرهنگی او همواره برای زبان آموزان هیجان انگیز بوده است.

نوشته پویان زاهدی

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱