دانشجویان موفق ما

داستان موفقیت خانم دکتر کلانتریان ؛ نمره مجموع ۷

مهمترین مولفه ای که در مورد این شاگرد خاص برای ما جذاب بود خونسردی و تسلط کامل ایشان روی تکنیکهای موثر امتحان دادن بود. چیزی که برای اکثر بچه ها لمس شدنی نیست.

مشاهده ادامه مطلب

داستان موفقیت نرگس

نرگس یکی از بهترین شاگردان چند سال اخیر ما بود. دختری جوان و پرانرژی که به مجموعه ما طراوت اضافه میکرد و در کنار اساتید ما روزهای خوبی را برای خودش و ما رقم زد.

مشاهده ادامه مطلب

داستان موفقیت آقای مهندس سودبخش؛ نمره مجموع ۶٫۵

شاید برای شما تصور مطالعه سنگین روزانه در طول تعطیلات عید نوروز بسیار دشوار باشد. برای آقای سودبخش اما قصه متفاوت بود.

مشاهده ادامه مطلب

داستان موفقیت نگین رضایی؛ نمره مجموع ۸

نگین رضایی که نمره بسیار خوب ۸ را در آزمون آیلتس گرفته است دعوت ما را پاسخ گفت و چند کلامی را با شما صحبت کرد. صدا و صحبت های نگین را می توانید از طریق این صفحه بشنوید و بخوانید.

مشاهده ادامه مطلب

داستان موفقیت امیرحسین جلایی خو؛ نمره مجموع ۷

جناب مهندس امیرحسین جلایی خو یکی از شاگردان جذاب و فرهیخته ای بودکه در بهمن ماه سال ۹۵ موفق به کسب نمره مجموع ۷ در آزمون آیلتس شدند. هرچند احتمالا نمره ای بالاتر هم برای ایشان دست یافتنی بود.

مشاهده ادامه مطلب

داستان موفقیت آروین نوری؛ نمره مجموع ۸

آروین نوری با نمره ی عجیب اش خود اساتید ما را هم شوکه کرد. بنابراین از خود او خواستیم تا نظرات موثرش را با سایر ایزی آیلتسی ها چه به صورت حضوری در کلاس آیلتس های ایزی و چه بر روی سایت در میان بگذارد.

مشاهده ادامه مطلب

داستان موفقیت سارا؛ نمره مجموع ۶٫۵

سارای عزیز یکی از سخت کوش ترین و باهوش ترین شاگردان ما در همه سال هایی بوده که به بحث تدریس مشغول هستیم. برای این که با قصه موفقیت او بیشتر آشنا شوید این متن را از دست ندهید.

مشاهده ادامه مطلب

داستان موفقیت نیکی فریور؛ نمره مجموع ۷

نیکی فریور یکی از سرزنده ترین و جذاب ترین شاگردهای ما در سال گذشته بود. مشکل همیشگی او با بخش ریدینگ آزمون هم خوشبختانه برطرف شد.

مشاهده ادامه مطلب