کتاب ها

دانلود کتاب target band 7

دانلود کتاب target band 7

یکی از بهترین خودآموزهای موجود برای نمره ۷ آیلتس بدون تردید همین کتابه که در میبینید. خودآموزی جامع که هرچند همه نیازها رو پوشش نمیده ولی بسیار جامع و جذاب نوشته شده است.

مشاهده ادامه مطلب
sec2

معرفی و دانلود کتاب IELTS SECRETS

همه ما فیلم راز را بارها و بارها دیده ایم و می دانیم که اتفاقات در دنیا معمولا بر اساس قوانینی می افتند که دانستنشان می تواند به ما برای بهتر زیستن کمک کند. در کتاب IELTS SECRET که دانلود آن را به صورت رایگان برای شما گذاشته ایم رموز و تکنیک های آیلتس بیان می شوند. امیدواریم که پرینت کنید و لذت ببرید !

مشاهده ادامه مطلب
کلاس آیلتس

معرفی و دانلود کتاب IELTS SPEAKING TOPICS

خیلی از موسسات و اساتید آیلتس اقدام به چاپ و نگارش نمونه های پیش ساخته ای از موضوعات آیلتس کرده اند. ما فکر می کنیم تا انتشارات خارق العاده ای مثل کمبریج و بارونز و کالینز هستند ، بهتر است ایزی آیلتسی ها سمت نمونه های اغلب کپی شده ایرانی نروند و نمونه های بهتری بخوانند. کتاب حاضر یکی از آن هاست!

مشاهده ادامه مطلب
کلاس خصوصی آیلتس

معرفی و دانلود کتاب Practical English

بعضی از زبان آموزان دقیقا وسط چند و چون تکنیک های آیلتس ، نگران زبان محاوره خود نیز می باشند! اینکه چگ.نه می توانند در یک جلسه کاری خوش بدرخشند و چطور می توانند یک توریست را در شهر زیبای اصفهان به سمت مسجد جامع راهنمایی کنند. اگر دغدغه شما هم همین مسایل محاوره ای زبان است ، پس نگران نباشید !

مشاهده ادامه مطلب

معرفی و دانلود کتاب مورد علاقه من!

مفهوم سهل و ممتنع یا همان سخت و دشوار سعدی را نمیدانم چقدر میشناسید. به هر حال مساله اینجاست که در بسیاری از موارد کسب نمره ۹ در نوشتن به نظر ساده تر از آن چیزی است که شما خیال میکنید. هم سهل و آسان و هم ممتنع و پیچیده. با ما همراه باشید.

مشاهده ادامه مطلب
دانلود کتاب لغت آیلتس

دانلود کتاب لغت آیلتس برای سطوح پایه

نگرانی فراینده! ی برخی از شاگردان سطوح پایه در مورد عدم تسلطشان روی مهمترین موضوعات رایج در آیلتس در همین ابتدای کار باعث شد که بعد از مطالعه ی فراوان این کتاب را برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

مشاهده ادامه مطلب
نمونه رایتینگ 9

دانلود ۳۵ نمونه رایتینگ نمره ۹

خب شاید تعداد افرادی که در آزمون آیلتس نمره رایتینگ ۹ گرفته باشند از تعداد انگشتان یک دست هم کمتر باشد. گواردیولا در مورد مسی میگوید: " سعی نکنید او را توصیف کنید یا در موردش بنویسید، فقط تماشایش کنید. شما اما بیشتر از یک تماشاچی باشید

مشاهده ادامه مطلب
آیلتس آکادمیک

معرفی و دانلود کتاب IELTS TRAINER

آیا برای آیلتس آکادمیک ، بجز کتاب های کمبریج دنبال منابع دیگر می گردید ؟ آیلتس ترینر یکی از منابع فوق العاده است که انتشارات کمبریج در اختیار شده قرار داده و ما هم بصورت رایگان آماده دانلود کرده ایم ...

مشاهده ادامه مطلب
cambridge-ielts-books-series

معرفی و دانلود کتاب های Cambridge IELTS

کتاب های کمبریج آیلتس جذاب ترین کتاب ها در حوزه آیلتس به شمار می روند. زیاده گویی نمی کنیم و دعوتتان می کنیم به خواندن مقاله ای بسیار کامل پیرامون چند و چون این کتاب ها به همراه لینک دانلود پی دی اف و فایل های صوتی کمبریج آیلتس ها. آن هم باز هم مثل همیشه به صورت رایگان!

مشاهده ادامه مطلب
منبع آزمون آیلتس

معرفی و دانلود کتاب A Solution to score 8

آیا برای رایتینگ ۸ برنامه خاصی دارید؟ کدام کتاب می تواند شما را نجات داده و به نمره دلخواه برساند؟ بهترین منبع آزمون آیلتس در بخش رایتینگ چیست؟ جواب همه این سوالات را در این مقاله می خوانید و کتاب پیشنهادی ما را برای نمونه مقالات رایتینگ با نمره ۸ آیلتس می توانید دانلود کنید.

مشاهده ادامه مطلب
دانلود vocab for ielts

معرفی و دانلود کتاب Vocab for IELTS

تصادفی واژه حفظ کردن و در جلسه امتحان ایده ای برای نوشتن و حرف زدن نوشتن. به گوش شما هم آشنا است؟ این کتاب مشکل را حل خواهد کرد!

مشاهده ادامه مطلب
منابع آزمون آیلتس

معرفی و دانلود کتاب تست IELTS McGraw-Hill

منابع آزمون آیلتس را باید از وبسایت های معتبر دانلود کنید. وبسایت ایزی آیلتس از معدود وبسایت هایی است که منابع آزمون را بصورت کاملا رایگان و همراه با فایل های صوتی در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. کتاب حاضر ، یکی از معتبر ترین و جدید ترین کتاب های تست در عرصه منابع آزمون آیلتس است.

مشاهده ادامه مطلب