منبع آزمون آیلتس : کمبریج آیلتس

آیلتس تضمینی : با کتاب های کمبریج آیلتس کار سختی نیست !

کمبریج آیلتس

بیایید فرض کنیم کسی از ما اساتید آیلتس بپرسد انجیل یادگیری آیلتس کدام کتاب است. کپسولی اگر بخواهیم برای آیلتس متصور باشیم باید چه کتاب آیلتس ای را بخوانیم. اگر فرض کنیم زمان زیادی تا آزمون باقی نمانده و تنها مجال خواندن کتاب های کمی برای آماده سازی آزمون وجود دارد ، چه کتابی را باید دانلود کنیم؟

کمبریج آیلتس

چند ماه پیش که نگین داشت با یکی از برجسته ترین اساتید گروه ایزی ، جناب استاد زاهدی گپ و گفتی درباره هفته آخر منتهی به آیلتس انجام می داد ، بزرگترین توصیه ایشان به نگین مرور سری کتاب های کمبریج آیلتس بود. بله! جواب همه سوال های بالا همین سلسله کتاب های آیلتس اند که چندین و چند سال است ، تنها نمونه و رسمی ترین منبع آزمون آیلتس به شمار می روند. خوب یادم می آید که ایشان به نگین تاکید کردند آیلتس تضمینی بدون خواندن و انجام این کتاب های تست امکان پذیر نیست.

کمبریج آیلتس

بیایید فرض کنیم به کلاس خصوصی آیلتس تیم ما ملحق شده اید و چند ماهی می شود همه منابع آزمون را مرور کرده اید. می دانید حالا نوبت چیست ؟ نوبت این است که بنشینید و تا می توانید تست بزنید. چه چیزی بهتر از محک زدن خودتان؟

کمبریج آیلتس

حالا بگذارید چند کلامی درباره این کتاب های مشهور و فوق العاده با شما صحبت کنیم. انتشارات کمبریج را که احتمالا همه شما بارها و بارها به خوشنامی شنیده اید. کمبریج رسمی ترین منابع آزمون آیلتس را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. خوب یادم می آید ده پانزده سال پیش که خود ما اساتید فعلی ، زبان آموز آیلتس بودیم ، و در دوره های آیلتس تضمینی موسسات مختلف شرکت می کردیم ، کتاب های کمبریج آیلتس یک و دو معروف بود. حالا که زمان گذشته است ، این کتاب ها تا جلد دوازدهم چاپ شده اند و در دسترس شما قرار می گیرند.

کمبریج آیلتس

کتاب های کمبریج نمونه سوالات واقعی آیلتس از سال های گذشته اند. کتاب های قلمچی و گاج را یادتان می آید که نمونه سوالات سال های پیش را بصورت دو سالانه و ده سالانه و بیست سالانه چاپ می کردند و ما باید یک سال تمام می نشستیم و تست می زدیم؟ این کتاب های کمبریج هم تقریبا به همان صورتند. بگذارید تا سرتان را درد نیاورده ام لینک های دانلود را برایتان قرار دهم تا خیالتان از بابت کتاب ها و فایل های صوتیشان راحت شود و بعدش توضیح مفضلی راجع به کتاب ها بدهم.

کتاب کمبریج آیلتس یک

کتاب کمبریج آیلتس دو

کتاب کمبریج آیلتس سه

کتاب کمبریج آیلتس چهار

کتاب کمبریج آیلتس پنج

کتاب کمبریج آیلتس شش

کتاب کمبریج آیلتس هفت

کتاب کمبریج آیلتس هشت

کتاب کمبریج آیلتس نه

کتاب کمبریج آیلتس ده

کتاب کمبریج آیلتس یازده

 

هر جلد از کتاب ها دارای ساختار زیر است:

چهار تست آکادمیک که به ترتیب با لیسنینگ شروع شده و سپس ریدینگ و رایتینگ و اسپیکینگ را گردآوری کرده است. در آخر کتاب ها هم دو تست جنرال از ریدینگ و رایتینگ قرار گرفته است. حتما می دانید که در آزمون آیلتس تنها ریدینگ و رایتینگ مهارت هایی هستند که در آکادمیک و جنرال متفاوتند.

کتاب های یازده و دوازده کمی متفاوت اند از این جهت که انتشارات کمبریج جدیدا تصمیم بر این گرفته است که آزمون های آکادمیک و جنرال را در دو جلد متفاوت به چاپ برساند که وبسایت ایزی آیلتس با افتخار و بصورت رایگان حتی این کتاب های جدیدتر را نیز به صورت رایگان و با کیفیت فوق العاده ی اسکن شده ، به همراه فایل های صوتی در اختیار ایزی آیلتس ها قرار می دهد تا منابع آزمون آیلتس آن ها کامل شده باشد.

پاورقی

حرف آخر

کمبریج آیلتس ها همه جا پیدا می شوند. ارزان اند و با قیمت شش هزار و پانصد تومان قابل خریدند. اگر چه ، اکثر سایت هایی که این کتاب ها را برای دانلود گذاشته اند معمولا نامعتبرند و یا نمونه های اسکن شده بی کیفیت ازین کتاب را در اختیارتان گذاشته اند. ایزی آیلتس سعی بر این دارد تا بهترین کیفیت را به صورت رایگان برای شما قرار دهد تا هیچ خللی در آموزش آیلتس شما پیش نیاید.

درباره علی شیروی

او کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی است. چندین سال مدیر دپارتمان زبان های خارجه مجتمع فنی تهران شعبه ابن سینا و نمایندگی پیروزی و همچنین سوپروایزر شعبه ایران آموزشگاه زبان cavendish college انگلستان بوده است.

تجربه تدریس بیش از ۱۰ سال در سطوح مختلف زبان و تدریس در دوره های تربیت مدرس، در کنار تمرکز بر روی مبحث آیلتس در سال های اخیر، و همچنین تسلط بر زبان فرانسه، موسیقی و تحصیلات دانشگاهی در حوزه زبان و ادبیات انگلیسی از او استادی محبوب و شناخته شده در بین زبان آموزان تهرانی ساخته است …

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱