یک نگاه اجمالی

آموزش انواع مقاله را از استاد آیلتس خود بخواهید !

استاد آیلتس

آلیس در حال گذشتن از مسیری گمنام بود که به درخت پیری خورد. آلیس رو به درخت پیر گفت :

” ای درخت خردمند. به من بگو از این دو راهی که پیش روی من است کدام را برگزینم؟”

درخت خردمند به آلیس پاسخ داد :

” به من بگو به کجا می خواهی بروی تا راه مناسبت را به تو بگویم.” و آلیس جواب این سوال را نمی دانست. آنگاه درخت خردمند گفت :

“اگر نمی دانی به کجا می خواهی برسی پس فرقی نمی کند که کدام مسیر را برگزینی.”

استاد آیلتس

این تکه از شاهکار لوییز کارول نویسنده شهیر آلیس در سرزمین عجایب را برایتان آوردم تا به اهمیت vision یا دیدگاه و همچنین اهمیت ساختار مناسب برای رسیده به این دیدگاه سخن بگویم و ربط آن را به آزمون آیلتس برایتان مشخص کنم.

ما در رایتینگ آیلتس به محض اینکه اول جاده نوشتن قرار می گیریم باید بدانیم دیدگاهمان نسبت به موضوع چیست و باید به کجا برسیم. از این رو ، دیدگاه ما ، می تواند ما را به ساختار مناسب نزدیک کرده و نقشه راه مناسب را برای ما طراحی کند.

استاد آیلتس

و اما ربط این مقدمه به رایتینگ آیلتس :

دانستن اینکه چگونه مقالات تسک ۲ از آزمون رایتینگ آیلتس را ساختاربندی نماییم ، نکته ای است که باید همیشه مورد تاکید استاد آیلتس شما قرار داشته باشد. ما در دوره ها و کارگاه های تخصصی آیلتس تضمینی خود همیشه روی انواع ساختار ها کار کرده و می کنیم تا بچه ها در هنگام خواندن موضوع مقالات در همان نگاه اول به مشکلی بر نخورند و پلن و برنامه مناسبی داشته باشند.

در این مقاله و سلسله مقالات بعدی می خواهیم به انواع تاپیک های رایتینگ آیلتس بپردازیم و آن ها را از نظر ساختار بررسی کرده و یک نمونه عالی برای هر یک از آن ها بخوانیم و با هم بنویسیم. این ها دقیقا از نمونه جزوه هایی هستند که استاد آیلتس مسلط ایزی آیلتس با دانشجویان در کلاس کار می کند.

 

در کل مقالات آیلتس به این پنج موضوع کلی تقسیم می شوند:

  • (Opinion ( agree / disagree
  • Advantages and disadvantages
  • Problem and solution
  • (Discussion ( discuss both views
  • Two-part question

در ادامه این مقاله و سایر مقالات مشابه می خواهم به انواع این موضوعات بپردازم. دقیقا به خاطر آموزش های منظم از این دست است که دانشجویان و فارغ التحصیلان ایزی آیلتس می توانند در مواجهه با موضوعات مختلف بهترین جهت گیری را در آزمون آیلتس داشته باشند.

 

پانوشت: توجه کنید که این الگوریتم های پیشنهادی توسط ما فقط و فقط یک روش نگارش است و شاید در موسسات مختلف و یا سایر مراجع و کتب طرق دیگری از نگارش مقالات در دسترس شما باشند. اما بین خودمان بماند: ما داریم تند و تند برای بچه ها آیلتس بالای ۷ می آوریم. پس نترسید. به ما اعتماد کنید و مقالات ما را به طور رایگان و راحت ، بخوانید و نمره بالا بگیرید.

 

مقاله مرتبط با این موضوع : ساختار نگارش مقالات opinion

درباره علی شیروی

او کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی است. چندین سال مدیر دپارتمان زبان های خارجه مجتمع فنی تهران شعبه ابن سینا و نمایندگی پیروزی و همچنین سوپروایزر شعبه ایران آموزشگاه زبان cavendish college انگلستان بوده است.

تجربه تدریس بیش از ۱۰ سال در سطوح مختلف زبان و تدریس در دوره های تربیت مدرس، در کنار تمرکز بر روی مبحث آیلتس در سال های اخیر، و همچنین تسلط بر زبان فرانسه، موسیقی و تحصیلات دانشگاهی در حوزه زبان و ادبیات انگلیسی از او استادی محبوب و شناخته شده در بین زبان آموزان تهرانی ساخته است …

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱