قوانین جدید تحصیل در انگلستان

کلاس آیلتس

کلاس آیلتس خصوصی و تحصیل در انگلستان

هزینه های ثبت نام و شهریه ها در دانشگاه های انگلیس، امروزه به گران ترین شهریه ها در سطح جهان تبدیل شده اند. میانگین شهریه پرداختی توسط دانشجویان در دانشگاه های انگلیس، معادل ۹۱۸۸ پوند است که برابر می شود با ۱۱۴۲۵ دلار آمریکا. اگر به تومان بخواهیم این رقم را برایتان ساده سازی کنیم، حدود پنجاه میلیون تومان در ماه خواهد شد. جالب است که شهریه ها در اکثر دانشگاه های فرانسه به طور میانگین سالیانه ۴۳۰ دلار امریکا خواهد بود و این آمار بدین معناست که یک شاگرد ایزی آیلتسی ما که از ابتدای مسیر و در کمتر از پنج ماه در کلاس آیلتس ایزی به آیلتس دلخواه خود رسیده، اگر بخواهد برای ادامه تحصیل به انگلستان سفر کند باید معادل ۲۵ سال تحصیل در کشور فرانسه را تنها در یک سال بپردازد.

کلاس آیلتس

دولت انگلستان گفته است که این قیمت ها ثابت نمی مانند و با تورم قابل افزایش اند. با توجه به برگزیت و خروج انگلستان از اتحادیه اروپا، به احتمال زیاد این قیمت ها در سال جاری با چند درصد افزایش نیز رو به رو خواهند بود.

شاید بهترین توصیه کلاس آیلتس ایزی آیلتس برای شما خوانندگان این خبر، گذشتن از خیر تحصیل در انگلستان و پیدا کردن کشور مناسب دیگری برای ادامه تحصیل باشد. به هر صورت یادتان نرود که اولین قدم برای خروج از ایران، به هر نحوی و به هر جایی، داشتن مدرک آیلتس است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید (یک شیوه برای تشخیص انسان از روبوت ها) *