کلیات آزمون

کلاس آیلتس

آزمون آیلتس LIFE SKILLS چیست؟

من همیشه عاشق آموزش آیلتس و مهم تر از آن عاشق شاگردانم بوده ام . در این مقاله درباره آزمون آیلتس لایف اسکیلز برایتان نوشته ام و در ویدیویی کوتاه ، نظرات یکی از شاگردان را درباره کلاس آیلتس های ما خواهید شنید.

مشاهده ادامه مطلب
آیلتس خصوصی

معرفی آیلتس خصوصی ایزی

می خواهید درباره تیم ما بیشتر بدانید و از محیط ایزی آیلتس عکس های زیبا ببینید؟ دوست دارید بیشتر با ما آشنا شوید؟ این مقاله را از دست ندهید. ما خودمان را معرفی می کنیم. شما هم ما را به دوستانتان معرفی کنید!

مشاهده ادامه مطلب
۵

پنج کاری که ۷ای ها انجام می دهند!

این پنج نکته طلایی را از دست ندهید. حاصل مشاوره و مصاحبه از بیشتر از صدها شاگرد برتر ما بوده است!

مشاهده ادامه مطلب

۳ سوال حیاتی در آیلتس

این که بخش بزرگی از شاگردان ما از ترس کپی برداری و از دست دادن نمره روی به روشهای جهان شمول و محیر العقول! خودشان می آورند برای من همیشه سوال بوده است. این نوشته دقیقا قرار است همین مشکل را برطرف کند!

مشاهده ادامه مطلب

آیلتس آکادمیک برای اهداف مهاجرتی

همانطور که حتما میدانید آزمون آیلتس آکادمیک برای دانشگاهها و اهداف تحصیلی مورد قبول است. اما آیا آیلتس آکادمیک برای اهداف مهاجرتی هم قابل استفاده است؟

مشاهده ادامه مطلب
سوالات آیلتس

سوالات آیلتس تکرار میشوند؟

اصولا بخش مهمی از فرایند آماده سازی آزمون آشنایی با سوالات قبلی است. اما سوال اصلی این جا است که این سوالات تا چه حدی تکراری هستند.

مشاهده ادامه مطلب
آیلتس سخته؟

آیلتس چقدر آسونه؟

آیلتس سخته؟ آیلتس چقدر سخته استاد؟ من عاشق همه شاگردامم منتها تصمیم گرفتم این سوال تکراری را با شفافیت تمام پاسخ دهم. آیلتس سخت نیست. آیلتس نیاز به یک استراتژی منسجم دارد.

مشاهده ادامه مطلب
آیلتس 7

۱۵ توصیه برای آیلتس ۷

قهوه تان را بریزید. با خیال راحت و با آرامش کتاب های آیلتس تان را دورتان بچینید. لپ تاپتان را روشن کنید. برنامه ای که از ایزی آیلتس گرفتید را رو به رویتان بگذارید و بسم الله آیلتس را بگویید!

مشاهده ادامه مطلب
day

مواردی درباره روز آزمون

آیا تا به حال برای شما هم سوال پیش آمده است که در روز آزمون چه چیز به همراه داشته باشید؟ همه باید ها و نباید های روز آزمون آیلتس که معمولا در کلاس آیلتس ها بیان نمی شود را در این مقاله می توانید بخوانید.

مشاهده ادامه مطلب
نمره آیلتس کانادا

چه نمره آیلتسی برای مهاجرت کانادا لازم است؟

برعکس سیستم سفت و سخت و صفر و یک استرالیا دولت کانادا سیستم متفاوتی دارد. این سیستم به همه افراد حتی آنهایی که نمره خوبی هم ندارند اجازه مهاجرت میدهد. با ما همراه باشید.

مشاهده ادامه مطلب
کلاس آیلتس

۵ افسانه درباره کلاس آیلتس

در کلاس آیلتس های بسیاری دیده ایم که اطلاعات غلطی به بچه ها داده می شود. اگر شما هم گرفتار این مشکلید مقاله ما را بخوانید.

مشاهده ادامه مطلب
man-asking-for-silence_1154-18

سوالات اخیر آیلتس ؛ خوب و بد.

مانگاهای ژاپنی یکی از ستون های اصلی فرهنگ ژاپنی هستند. در یکی از این مانگاها به بحث بیهوده بودن آگاهی از چیزی که نمیتوان تغییرش داد پرداخته میشود. دانستن یا نداستن سوالات اخیر آیلتس یکی از همان چیزهایی است که خیلی نمیتوانیید تغییرش دهید.

مشاهده ادامه مطلب

برنامه مطالعاتی آیلتس ؛ ۱۰ توصیه استادانه!

روز اول درس اقتصاد مهندسی در دانشگاه را هرگز فراموش نمیکنم. استاد ما در آن روز فقط یک جمله گفت و رفت: برنامه درسی خود را برای ترم پیش رو برای من ایمیل کنید. غرض این که او میخواست ما خودمان برای درس خواندن برنامه ریزی کنیم.

مشاهده ادامه مطلب
smiling-young-employee-talking-to-business-leader_1262-2011

چه کسانی اگزمینر آیلتس هستند؟

یه روز صبح بعد از این که از کافی شاپ همیشگی قهوه ام را گرفته بودم و در حال قدم زدن به سمت موسسه بودم یکی از شاگردان دستپاچه با من تماس گرفت و گفت که تصمیم گرفته است در بریتانیا آزمون آیلتس بدهد چون از اگزمینرهای ایرانی خاطره خوبی ندارد. تصمیم خیلی عجیبی که باعث شد این مقاله را برای بالا بردن سطح دانش همه شما عزیزان بنویسم.

مشاهده ادامه مطلب
crazy-man-sad-expression_1194-4567

نمره آیلتسم بد شده ؛ چیکار کنم؟

نمره آیلتس بد آخر دنیا نیست. این نوشته به شما کمک میکند که گزینه های دیگر را هم کشف کنید و هوشمندانه تر به ادامه مسیر مهاجرت خود بپردازید.

مشاهده ادامه مطلب
business-woman-hand-with-financial-charts-and-laptop-on-the-ta_1232-3515

مهارت تحلیل نوشته ها ؛ یک بررسی جامع

از بین بردن باورهای غلط یکی از اهداف سبزی است که در گروه آموزشی ایزی آیلتس دنبال میشود. این نوشته هم یکی دیگر از مجموعه مقالات همین سری است.

مشاهده ادامه مطلب
pensive-man-with-question-marks-background_1134-620

مراکز برگزاری آزمون آیلتس ؛ کجا امتحان بدهیم؟

بحث انتخاب مرکز برگزاری آزمون آیلتس یکی از بحث های مهم این روزها است. این که این مرکزها واقعا تا چه حد با هم متفاوت هستند موضوع جذابی برای اساتید آیلتس است. این نوشته قصد دارد یک دید جامع و کامل در این مورد به شما ارائه کند.

مشاهده ادامه مطلب
آموزش آیلتس

۱۰ “نباید” بزرگ آیلتس

من همیشه عاشق آموزش آیلتس و مهم تر از آن عاشق شاگردانم بوده ام ، اما گاهی در بحث آموزش باید به نبایدهایی اشاره کرد که شاید برای بچه ها خیلی شیرین نباشد.

مشاهده ادامه مطلب
تدریس خصوصی ایلتس

قصه تقی ؛ درسی برای همه ی شما

تقی به زودی در آزمون آیلتس شرکت خواهد کرد. تقی تردید ندارد که در آزمون موفق خواهد شد.

مشاهده ادامه مطلب
بهترین منابع آیلتس

بهترین منابع آزمون آیلتس

اگر شما هم بعد از کلنجار رفتن با کتاب های کمبریج و آیلتس پلاس هنوز نمیدانید که چگونه باید برای آیلتس آماده شوید این مقاله برای شما است.

مشاهده ادامه مطلب
هزینه آزمون آیلتس 2016

ارزان آیلتس بدهید، یک مطالعه موردی

بحث هزینه های آزمون آیلتس و نحوه مدیریت بهینه این هزینه ها و البته جزییات ظریفی که دانستنشان خالی از لطف نیست، این مقاله را از دست ندهید.

مشاهده ادامه مطلب
تجارب آیلتس

تجربه واقعی آزمون آیلتس در مرکز عصر دین و دانش

بحث انتخاب مرکز برگزاری آزمون آیلتس یکی از بحث های مهم این روزها است. این که این مرکزها واقعا تا چه حد با هم متفاوت هستند موضوع جذابی برای اساتید آیلتس است. این نوشته به بررسی مرکز عصر دین و دانش پرداخته است.

مشاهده ادامه مطلب
تدریس خصوصی آیلتس

اهمیت داشتن یک ” متد” برای موفقیت آیلتس

یکی از بهترین روشهای موفقیت در هر آزمونی از جمله آیلتس داشتن یک " متد" موثر برای آن است. این مقاله به طور مفصل به این بحث پرداخته است.

مشاهده ادامه مطلب
تدریس خصوصی آیلتس

زمان بندی آزمون آیلتس

استیو وازنیاک یکی از ۲ بنیان گذار اصلی کمپانی Apple همیشه به ساده ترین چیزها بیشترین توجه را داشت. از زندگی این مرد افسانه ای که زندگی همه ما را برای همیشه تغییر داد درس بگیریم و به جزییات به ظاهر ساده اهمیت دهیم. در این مقاله به زمان بندی آزمون آیلتس می پردازیم.

مشاهده ادامه مطلب
کلاس آیلتس

کلیات آزمون : رایتینگ

اگر چیز زیادی درباره کلیات رایتینگ آیلتس نمی دانید ، و اگر تا بحال در کلاس آیلتس ویژه ای شرکت نکرده اید، مقاله کوتاه اما جالب ما را از دست ندهید.

مشاهده ادامه مطلب
تدریس خصوصی آیلتس

بهترین اپلیکیشن ها برای آزمون آیلتس

این مقاله به بررسی اپلیکیشن های رسمی آزمون آیلتس میپردازد. اپلیکیشم هایی که در عین سادگی استفاده نقش به سزایی در بهبود فرایند زبان آموزی شما خواهند داشت.

مشاهده ادامه مطلب
ریدینگ جنرال

کلیات آزمون: ریدینگ جنرال

آن هایی که می خواهند اطلاعاتی کلی درباره آزمون ریدینگ و علی الخصوص ریدینگ جنرال داشته باشند، نباید این مقاله خوب را از دست بدهند.

مشاهده ادامه مطلب
آیلتس تضمینی

بخش اول آزمون لیسنینگ

در سلسله مقالات کلیات آیلتس قصد داریم تا شما را با کلیات بخش های مختلف آزمون آشنا کنیم و برای مقاله امروز، بخش اول لیسنینگ را برایتان انتخاب کرده ایم. نکات ارزشمندی در این مقاله اند. خواندن آن را از دست ندهید.

مشاهده ادامه مطلب