بهترین اپلیکیشن ها برای آزمون آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس و معرفی منابع

شاید دوره های تدریس خصوصی آیلتس از طریق اسکایپ خیلی موثر نباشند و حضور فیزیکی یک استاد آیلتس برجسته از نظر ذهنی برای بچه ها بسیار کارگشا باشد اما در عین حال نباید از اهمیت تکنولوژی های مدرنی مانند اپلیکیشن ها در زبان آموزی غافل بود.

تدریس خصوصی آیلتس

خوشبختانه، اکثر این اپلیکیشن ها رایگان هستند!

حتما با ضرب المثل بریتیش ” بهترین چیزها در زندگی مجانی هستند” برخورد داشته اید. البته که دراین ضرب المثل بیشتر در مورد مسائلی مانند خانواده و سلامتی صحبت میشود اما خب در مورد اپلیکیشن های مربوط به آیلتس هم صدق میکند. من یک روز کامل را به بررسی اپلیکیشن های موجود در اپ استور و گوگل پلی اختصاص دادم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که بهترین اپلیکیشن ها برای آزمون مجانی هستند. بهترین اپلیکیشن هایی که پیدا کردم از دو سبک مختلف ناشر می آیند: اول آن هایی که به طور رسمی آزمون را برگزار میکنند و دوم شرکت های معتبری که سالها است در زمینه زبان آموزی فعالیت دارند.

بهترین اپلیکیشن های رسمی آزمونتدریس خصوصی آیلتس

در بین همه اپلیکیشن هایی که برای آزمون پیدا کردم این ۲ که اتفاقا توسط طراحان رسمی آزمون هم ارائه شده اند نظرم را جلب کردند:

  1. IELTS Word Power App که توسط بریتیش کانسیل منتشر شده است
  2. The App for the Official Cambridge Guide to IELTS که توسط دانشگاه کمبریج که سازمان رسمی برگزار کننده آزمون است منتشر شده است

این اپلیکیشن شامل بیش از ۱۰۰ کوییز مختلف واژه است که در دوره های تدریس خصوصی آیلتس گروه ایزی هم به طور مفصل به آن ها پرداخته میشود. فعالیت هایی که در آن ها از شما خواسته میشود جاهای خالی را پر کنید یا کوییزهایی که درک شما از یک لیسنینگ را میسنجند. همچنین کوییزهایی در این اپلیکیشن وجود دارند که دامنه واژگان شما را در بخشهای مختلف آزمون اندازه میگیرد. از آنجایی که در این اپلیکیشن جذاب مجموعه ای از لیسنینگ های متنوع وجود دارند، به روانتر صحبت کردن شما هم کمک بزرگی میشود. این نمونه ها میتوانند کمک بزرگی در راستای بهبود اسپیکینگ شما باشند از آنجایی که نمونه های متعددی از مکالمه های دنیای واقعی در آن ها گنجانده شده اند.

اپلیکیشن کمبریج اما هیچ تجربه ای از فعالیت های تعاملی به شما ارائه نمیدهد اما با این وجود یک اپلیکیشن بسیار قوی است که ما هم از آن در تدریس خصوصی آیلتس استفاده میکنیم. این اپلیکیشن حاوی بخشهایی منتخب از کتاب رسمی کمبریج برای آزمون آیلتس است که به طور مفصل به بررسی و تحلیل سوالات مختلف میپردازد. ویژگی جذاب تر این اپلیکیشن ویدیوهای جذاب مربوط به آیلتس است. برخی از این ویدیوها به بررسی عملکرد زبان آموزان در آزمون آیلتس میپردازد در حالی که برخی از ویدیوها به بررسی طبیعت آزمون و مسائل مربوط به آن میپردازد. همان طور که در بسیاری از مقالات ایزی آیلتس به آن پرداخته شده است مهم است بدانید که در آزمون با چه سوالاتی مواجه خواهید شد.

حرف آخر

اگر شما هم عضو کانال های تلگرامی هستید که از طریق روش های محیر العقول منسوخ شده ای مانند Vocab Coding قرار است شما را به موفقیت برسانند همین الان این گروه ها را ترک کنید و اپلیکیشن های رسمی آزمون را دانلود کنید و جدی تر مسیر زبان آموزی را یک بار برای همیشه طی کنید. مطمئنم شما هم تفاوت های سازمان های معتبری مانند کمبریج را با گروه های Vocab Coding حس خواهید کرد.


درباره علی شیروی

او کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی است. چندین سال مدیر دپارتمان زبان های خارجه مجتمع فنی تهران شعبه ابن سینا و نمایندگی پیروزی و همچنین سوپروایزر شعبه ایران آموزشگاه زبان cavendish college انگلستان بوده است.

تجربه تدریس بیش از ۱۰ سال در سطوح مختلف زبان و تدریس در دوره های تربیت مدرس، در کنار تمرکز بر روی مبحث آیلتس در سال های اخیر، و همچنین تسلط بر زبان فرانسه، موسیقی و تحصیلات دانشگاهی در حوزه زبان و ادبیات انگلیسی از او استادی محبوب و شناخته شده در بین زبان آموزان تهرانی ساخته است …

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱