اهمیت داشتن یک `` متد`` برای موفقیت آیلتس

چرا تدریس خصوصی آیلتس نیاز به یک متد دارد؟

یکی از اصلی ترین اهدافی که گروه ایزی آیلتس در بحث تدریس خصوصی آیلتس دنبال میکند آموزش یک “متد” مشخص برای هر یک از بخش های آزمون است. متدهایی که بدون تردید حاصل سال ها تجربه و تخصص اساتید ما در مدیریت کلاس آیلتس است.

بسیاری از زبان آموزانی که توصیه های ما در بحث مدیریت کلاس آیلتس را دقیق اجرا کرده اند و البته به نگرش جنگجویانه ایزی آیلتسی هم ایمان دارند نتایج درخشانی گرفته اند که در بخش نظرات شما تجربه خود را با دیگران به اشتراک گذاشته اند.تدریس خصوصی آیلتسمسیر بسیاری از زبان آموزانی که تجربه تدریس خصوصی آیلتس با گروه ما را داشته اند به موفقیت ختم شده است اما در عین حال بسیاری هم بوده اند که هنوز با موفقیت آزمون را پشت سر نگذاشته اند. بعضی از زبان آموزانی که نمره مورد نظر خود را بعد از چندین بار امتحان دادن کسب نکرده اند به این باور می رسند که “متد” اشتباه است و به سرعت به روش های دیگر متوسل میشوند و بعد از مدتی با یاس و سرخوردگی مواجه میشوند. این روش تفکر و مسیریابی اساسا اشتباه است.

“متد” تدریس خصوصی آیلتس چه زمانی به شما کمک خواهد کرد؟

به خاطر داشته باشید که “متد” اختصاصی و طراحی شده توسط اساتید برجسته ما صرفا بازتاب سطح زبان فعلی شما است. اگر زبان شما در سطح “ مبتدی” یا “متوسط” است، هیچ “متدی” شما را ناگهان به نمره ۷ نخواهد رساند. روش های امتحانی موثر که بخشی از فلسفه تدریس خصوصی آیلتس در گروه ایزی هستند دانش واژگان شما یا دقت گرامری شما را افزایش نخواهند داد.

به یاد داشته باشید که روش ایزی آیلتس روی ۲ بخش عمده فعالیت میکند

  1. “متد” های موثر امتحانی مثل دانستن این که چگونه باید برای سبک های مختلف انشا بنویسید
  2. دانش زبان انگلیسی؛ دانستن این که چگونه باید از بهترین واژه های ممکن برای هر موضوع استفاده کنید و چگونه اشتباهات خود را کاهش دهید.

اگر وب سایت ما را جدی تعقیب میکنید و همچنان به نمره دلخواه خود نرسیده اید روی نکته شماره ۲ کار کنید، ” متد” را عوض نکنید!

حرف آخر

مقاله جذاب استاد علی شیروی در مورد گرفتن فقط یک خرگوش بهترین مکمل برای این نوشته است. اگر هنوز باور ندارید که “متد” درستی را انتخاب کرده اید به آن جدی تر و متمرکزتر فکر کنید. فقط ” یک متد” داشته باشید، فقط ” یک خرگوش” بگیرید.


درباره علی شیروی

او کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی است. چندین سال مدیر دپارتمان زبان های خارجه مجتمع فنی تهران شعبه ابن سینا و نمایندگی پیروزی و همچنین سوپروایزر شعبه ایران آموزشگاه زبان cavendish college انگلستان بوده است.

تجربه تدریس بیش از ۱۰ سال در سطوح مختلف زبان و تدریس در دوره های تربیت مدرس، در کنار تمرکز بر روی مبحث آیلتس در سال های اخیر، و همچنین تسلط بر زبان فرانسه، موسیقی و تحصیلات دانشگاهی در حوزه زبان و ادبیات انگلیسی از او استادی محبوب و شناخته شده در بین زبان آموزان تهرانی ساخته است …

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱