قصه تقی ؛ درسی برای همه ی شما

تقی به تدریس خصوصی آیلتس باور دارد، مثل تقی باشید

برای شروع اجازه بدهید در مورد تدریس خصوصی آیلتس توضیحی کوتاه بدیم برای دوستانی که وقت زیادی ندارند و میخواهند خیلی سریع تر این صفحه را ببندند. بعد با فراغ بال به قصه تقی بپردازیم.

تدریس خصوصی آیلتس چیست؟

تدریس خصوصی آیلتس فرایندی است که شما را در یک بازه زمانی کوتاه به مهاجرت به سرزمین رویاهایتان نزدیک میکند. هدف این نوع تدریس این است که شما در کوتاه ترین زمان ممکن مسیری چند ساله را طی کنید و در سواحل آفتابی میامی یا دریاچه های یخ زده ی مونترال مشغول نوشیدن قهوه شوید.

با کاراکتر اصلی قصه ما آشنا شوید

اول از همه اجازه بدهید شما را با تقی آشنا کنیمتدریس خصوصی آیلتس

تقی سال ها است که رویای مهاجرت را در سر دارد اما با سد بزرگی به نام آیلتس روبرو است. برای همین هم به فکر افتاده است که هرچه سریع تر از شر این آزمون خلاص شود و به شهر محبوبش سیدنی برسد.

تقی اما روش های متفاوتی را برای رسیدن به نمره ۷ در هر مهارت آیلتس امتحان کرده:

  • کلاس عمومی
  • خودآموزی
  • دوره های فوق فشرده
  • جعبه های جادویی جی ۵
  • Skype با دوستش David در بریتانیا

تدریس خصوصی آیلتس

و در نهایت این بود واکنش تقی عزیز.

تقی فهمید که هیچ کدام از این روش ها بازدهی چندانی برای او ندارند و صرفا وقت باارزش او را هدر میدهند.

تقی وکشف یک راز؛ تدریس خصوصی آیلتس

تقی به صورت اتفاقی با ایزی آیلتس آشنا میشود و متوجه میشود که تخصص این گروه آموزشی تدریس خصوصی آیلتس است. تقی یکی از مقاله های وب سایت ما را مطالعه میکند و متوجه میشود که تدریس خصوصی آیلتس یک راه حل ساده برای مشکل چند ساله تقی است. تدریس خصوصی آیلتس

تقی متوجه میشود استفاده از عبارات تاپیک برای هر موضوع رایتینگ تاثیر بسیار بیشتری در بهبود نمره او خواهد داشت تا ساختارهای پیچیده. باور این موضوع برای تقی سخت است اما وقتی با دوستش David که در لندن زندگی میکند مشورت میکند او هم این موضوع را تایید میکند. به این ترتیب بود که تقی فهمید مسیری که تا امروز طی کرده بوده از پایه اشتباه بوده. تقی با مشاوره با چند نفر از دوستانش به این نتیجه میرسد که باید زودتر از این ها به تدریس خصوصی آیلتس فکر میکرده.

تقی اما نگران نیست. او میداند که در ۶ ماه یا کمتر میتواند همه کمبودهای زبانی خود را جبران کند و به صورت جدی تری به آینده فکر کند.

تقی میداند که اگر در مسیر درستی قرار بگیرد بدون تردید میتواند به زودی خود را در حال دیدن یکی از اپراهای سیدنی تصور کند.

 

تفاوت تدریس خصوصی آیلتس با کلاس آیلتس عمومی چیست؟ تدریس خصوصی آیلتس

در تدریس خصوصی آیلتس تمرکز روی بهبود مهارت های تقی با یک رویکرد شخصی سازی شده است. هدف اصلی این رویکرد آماده سازی تقی با داشتن یک هدف نهایی در سر است. تقی وقت زیادی برای شرکت در کلاس های عمومی فرسایشی ندارد و دقیقا به همین خاطر نیاز به استادی دارد که روی همه فعالیت های او به طور ویژه نظارت کند و تک تک اشتباهات را به او گوشزد کند. تقی همچنین به این درک میرسد که در تدریس خصوصی آیلتس بهترین متدهای روز دنیا به کار گرفته میشوند چون نرخ موفقیت برای آینده آن سازمان بسیار حیاتی است. اما از نظر تقی این متدها چه هستند و چه کارکردی برای موفقیت زبان آموزان دارند

  • پادکست های اختصاصی که به ندرت در ایران یافت میشوند
  • آموزش بر اساس آخرین تغییرات نمره دهی در دنیا
  • ویدیوهای آموزشی رایگان برای همه زبان آموزان که نشانی از فرهنگ سازمانی است

چگونه تدریس خصوصی آیلتس نمره تقی را بهبود میبخشد؟ تدریس خصوصی آیلتس

تقی میداند که یکی از المان های مهم تدریس خصوصی آیلتس استفاده از همه دانش استاد است. اما تقی با خود فکر میکند که امکان ندارد استاد برای او وقت کافی داشته باشد و همه نوشته های او را با دقت صحیح کند و برایش کامنت های شخصی شده بگذارد، چون بدون تردید سر استاد خیلی شلوغ است. اما تقی در اشتباه است. این استاد است که از او درخوست میکند که به صورت روزانه برای او وویس بفرستد و رایتینگ بنویسد به خصوص بعد از گذشت کمی از زمان کلاس که تقی با اصول نوشتن و اسپیکینگ بیشتر آشنا شده. تقی حالا این شانس را دارد که به صورت روزانه بهبود نمره خود را ببیند و از نظر انگیزشی هم گامی رو به جلو بردارد.

 

ما هم خوشحال میشویم که نظرات شما در مورد قصه تقی را بشنویم و بدانیم که آیا شما هم تجاربی مشابه داشته اید یا نه.

اساتید گروه آموزشی ایزی همواره پذیرای نظرات شما هستند.

حرف آخر

تقی با تحقیق مسیر آینده اش را میچیند. مثل تقی باشیم. با اطلاعات تصمیم بگیریم.

درباره پویان زاهدی

او کارشناس ارشد و فارغ التحصیل دانشگاه شریف است. با گذراندن سال های بسیاری از عمر خود در کشور آمریکا، همواره استاد محبوب زبان آموزان ایرانی بوده است. او سابقه ی مدیریت دپارتمان زبان های خارجه ی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک را در کارنامه دارد و بیش از یک دهه از فعالیت های اخیر خود را، در کنار مهندسی، صرف تدریس زبان در دوره های پیشرفته کرده است …

او تنیس بازی می کند. بر زبان های فرانسه و آلمانی اشراف دارد و مشاوره های مهاجرتی و فرهنگی او همواره برای زبان آموزان هیجان انگیز بوده است.

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱