آیلتس خصوصی : فقط ایزی

بهترین کلاس آیلتس خصوصی در ایران !

آیلتس خصوصی

ایزی آیلتس ، از ابتدا قرار نبود به یکی از معتبرترین مراکز آموزش آیلتس در سطح تهران بدل شود. واقعا چند دوست صمیمی گرد هم جمع شده بودند تا آن جمله معروف والت دیزنی را به حقیقت تبدیل کنند.

“وقتی می توانی درباره آن رویا پردازی کنی ، می توانی آن را انجام دهی”

قبل از ما چند دوست صمیمی ، بیزینس های معتبری که حالا اساس اعتبار دنیای مدرن را در دست گرفته اند ، از گاراژها و کافه ها و جمع های دوستانه شروع شده بودند. از بیل گیتس و استیوز جابز بگیرید تا تمام شب هایی که زاکربرگ تا صبح بیدا ماند تا روی برنامه نویسی اش بیشتر وقت بگذارد. عکسی که می بینید ، همان جمله والت دیزنی است که بر سردر یکی از کلاس های تضمینی ایزی آیلتس گذاشته ایم تا یادمان نرود از ابتدای مسیر چه رویایی در سر داشتیم!

آیلتس خصوصی

تیم ایزی آیلتس ، در سال های گذشته ، به سرعت توانست در این آشفته بازار آیلتس و تافل ای که در کشور وجود داشت ، زبان آموزان را به ساحل آرامشی برساند که بتوانند با خیال راحت ، روی قول هایی که می شوند اعتماد کنند و روی رفتاری که می بینند ، صحه بگذارند. آیلتس خصوصی ، اولین و مهمترین هدف ایزی آیلتس بود …

آیلتس خصوصی

رویکرد ما ولی ، رویکردی جدید تر از سایر رفقا و رقباست ، و به مراتب سبزتر و همراه تر . به ساعتی که توی عکس بالا می بینید دقت کنید. معلمان و مدیران ما به همین اندازه در متدهای آموزشی آیلتس خصوصی خود پیشگام و آوانگارد هستند. روی مجله ای که کنار آب خوری وجود دارد زوم کنید و از ارتباط معماری و روانشناسی و سایر رشته ها با زبان لذت ببرید ، چرا که همه هدف ما ، تبدیل کردن شما از learner زبان انگلیسی به user زبان انگلیسی است. کسی که می تواند به زبان انگلیسی سفر کند. فیلم ببیند و مجله بخواند. و حتی کسی که مثل عکس زیر ، توی دستشویی هم به انگلیسی فکر می کند و ایده های ناب به ذهنش می رسد.

آیلتس خصوصی

ما عاشق کتابیم. خودمان روزی چند ساعت کتاب می خوانیم. عاشق گرافیک هم هستیم و پیج اینستاگرام ما ، هر روز با بهترین گرافیک ها آپدیت می شود و پوسترهای زیبایی سرتاسر دیوارهای موسسه را گرفته اند. کتاب ها را همه جا می توانید پیدا کنید. روی سیستم های گرمایشی …

آیلتس خصوصی

و حتی کف زمین!

آیلتس خصوصی

جملات بزرگان ، و پیروی کردن از مشی فکری آن ها ما را به سرعت ، از یک موسسه معمولی به یک موسسه درجه یک تبدیل کرده است و ما این سخنان را نه برای زبان آموزان ، بلکه برای مرور هر لحظه ای خودمان ، بر در دیوار کلاس های آیلتس خصوصی ایزی چسبانده ایم!

آیلتس خصوصی

شهر مورد علاقه شما کجاست؟ دیوارهای ایزی می توانند نقشه شهرهای مورد نظر شما را به شما نشان دهند و مثل یک گالری ، وقتی در حال صرف قهوه هستید از دیدن این عکس ها ، سیرابتان کنند.

آیلتس خصوصی

مهمتر از عکس های و گرافیک ها ، کارنامه های ایزی آیلتسی های ماست که هر هفته و هر روز ، بر روی دیوار افتخار های ما قرار می گیرند. افتخاری که هم برای خودشان است و هم برای تیم آیلتس خصوصی ایزی .

آیلتس خصوصی

و اما نکته ی آخر . ما حتی به شما سیگاری های ناسالم و بدقلق هم فکر کرده ایم و مکانی هم برای شما آماده شده تا بیخودی وسط تدریس خصوصی آیلتس ، بهانه پایین آمدن نیکوتین خونتان را نگیرید.

آیلتس خصوصی

حرف آخر

در انتها دوست داریم شما را هم به این محیط صمیمی دعوت کنیم تا به صورت رایگان مشاوره و تعیین سطح شوید و بعد از انتخاب روز و ساعت دلخواهتان ، به تیم بزرگ ایزی آیلتس بپیوندید !

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱