آیلتس خصوصی و آزمون life skills

کلاس آیلتس برای آزمون LIFE SKILLS

کلاس آیلتس

این روزها که شاگردی در کلاس های IELTS life skills من شرکت می کند و قصد مهاجرت به انگلستان را دارد ، بر آن شدم تا چند خطی درباره این آزمون آیلتس ای که جدیدا اسمش زیاد به گوشمان می خورد ، بنویسم.

برای کسانی که معمولا در فکر سفر به کانادا بوده اند ، کلمه مخفف CEFR بسیار آشناست. این کلمه مخفف عبارت Common European Framework of Reference for Languages است و معمولا به صورت A1 ، A2 ، B1 و … رتبه بندی می شود.

برای کسانی هم که قصد مهاجرت به کشور انگلستان را دارند ، جدیدا آزمونی به نام life skills که از زیر مجموعه های آزمون آیلتس است اختصاص داده شده است و در ایران توسط موسسه ایرسافام برگزار می شود. این آزمون هم به همان شیوه A1 و A2 و … امتیاز دهی می شود. مثلا شما آزمون  A1 را انتخاب می کنید. چیزی حدود یک میلیون تومان می پردازید و در نهایت فقط یکی از این دو جواب را در کارنامه خواهید دید : pass یا fail .

بگذارید در همین اواسط گفته هایم ، شما را با نمونه سوال های آیلتس life skills که براحتی گیر نمی آید و دغدغه خیلی از زبان آموزان است ، سورپرایز کنم. شما این نمونه سوالات را می توانید بصورت اختصاصی از سرور سایت ما دانلود کنید. حجم فایل حدود پنج و نیم مگ و حاوی دو نمونه سوال از آمون لایف اسکیلز است.

دانلود نمونه سوالات IELTS LIFE SKILLS از سرور اختصاصی ایزی

همانطور که در این نمونه سوالات هم دیدید ، آیلتس لایف اسکیلز ، صرفا دو مهارت speaking و listening شما را اندازه گیری می کند. بنابراین نیازی نیست نگران رایتینگ و اسپلینگ و ریدینگ خود باشید.

این آزمون به چهار فاز مختلف تقسیم می شود و نکته جالب توجه اش این است که شما این آزمون را با یک زبان آموز دیگر دو نفره و به همراه اگزمینر برگزار خواهید کرد. این آزمون برای قسمت A2 طبق اعلام سایت رسمی آیلتس ، ۱۶ تا ۱۸ دقیقه طول خواهد کشید.

نتیجه آزمون ۷ روز پس از انجام مصاحبه به دست شما می رسد و تنها یک نسخه کارنامه معتبر به شما داده خواهد شد.

برای دریافت نمونه سوالات بیشتر ، می توانید روی این لینک از سایت معتبر کمبریج کلیک کنید.

 

داستان من و پدرام عزیزم :

در ابتدای مقاله از شاگردی گفتم که این روزها ، برای آموزش آیلتس افتخار آشنایی با او را دارم. پدرام عزیز ، بازخوردی از شرکت در کلاس های آیلتس خصوصی در کنار من و سایر دوستان داشته که با شما در این ویدیو ( واقعا صادقانه و بدون هماهنگی با ما ) به اشتراک گذاشته است. جالب است که در کنار تعریف و تمجید های بسیار حتی انتقاداتی هم داشته که ما هم برای حفظ صداقت کلام پدرام ، آن ها را بدون تغییر و برای آشنایی بیشتر شما با تجربه یکی از زبان آموزان ما ، اینجا قرار می دهیم.

و در نهایت عکس یادگاری با پدرام دوست داشتنی ام با آرزوی بهترین ها …

 

کلاس آیلتسکلاس آیلتس

حرف آخر

ما در گروه ایزی ، با شاگردانمان هم مسیر و هم راه می شویم. و دوستی ما با آن ها ، معمولا تا سال ها بعد از آزمون آیلتس هم ادامه دارد.

درباره علی شیروی

او کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی است. چندین سال مدیر دپارتمان زبان های خارجه مجتمع فنی تهران شعبه ابن سینا  و همچنین سوپروایزر شعبه ایران آموزشگاه زبان cavendish college انگلستان بوده است.

تجربه تدریس بیش از ۱۰ سال در سطوح مختلف زبان و تدریس در دوره های تربیت مدرس، در کنار تمرکز بر روی مبحث آیلتس در سال های اخیر، و همچنین تسلط بر زبان فرانسه، موسیقی و تحصیلات دانشگاهی در حوزه زبان و ادبیات انگلیسی از او استادی محبوب و شناخته شده در بین زبان آموزان تهرانی ساخته است …

استاد شیروی کارنامه ۸/۵ آکادمیک دارد که میتوانید اینجا ملاحظه بفرمایید.

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱