آیلتس ۷ می خواهید؟ این کارها را انجام دهید !

کلاس خصوصی آیلتس : پنج کاری که بر و بچه های ۷ ای انجام می دهند !

کلاس خصوصی آیلتس

آن ها سخت تلاش می کنند:

شاید جمله ی کلیشه ای باشد اما زبان آموزانی که واقعا نمرات بالای ۷ می گیرند ، خیلی زیاد تلاش می کنند. آن ها پروژه آیلتس را مثل پروژه کنکور می بینند و از چند ماه قبل برای همه چیز برنامه دارند. آن ها می دانند که هیچ کنترلی بر نتیجه آزمون و چند و چون سوالات ندارند ولی تنها اهرم موثر برای آن ها تلاش خودشان است.

 

آن ها غر نمی زنند :

یکی از آسان ترین نکات سرزنش کردن دیگران یا بهانه جویی است:

  • آزمون شرایط برابری ندارد .
  • آزمون احمقانه است.
  • بریتیش کانسیل سخت تر از IDP آزمون می گیرد.
  • آزمون های ایران سخت ترند.
  • استادم خوب مرا راهنمایی نکرد.
  • ممتحن از من خوشش نیامد.
  • زمان کافی برای خواندن ندارم

و خیلی عذر و بهانه دیگر که به هرجهت برای شما نمره مناسبی نخواهد شد! قطعا بهانه تراشی آسان تر از سخت کوشی است اما کاری که ما در کلاس آیلتس خصوصی ایزی می کنیم این است که شما را با واقعیت رو به رو می سازیم.

یکی از شاگردان اخیر ما ، مهسا نورپروز ( ذکر نام با اجازه است ) که پرستار بود و شیفت های طولانی هم کار می کرد ، به خوبی توانست با روزی دو ساعت درس خواندن منظم به نمره ۷٫۵ آیلتس برسد!

کلاس خصوصی آیلتس

آن ها صبورند:

معمولا چند ماه اول ، ماه های ذخیره سازی اطلاعات و ته نشین شدن دروس است. بنابراین ، تا activation کمی زمان لازم است. جالب است که فقط کافی ست ۶ ماه صبر و تلاش  کنید تا از صفر به آیلتس ۷ برسید. آیا همین میزان صبر هم ندارید؟!

شیوه ایزی آیلتس تنها شیوه کلاس آیلتس خصوصی است که می تواند شما را در این زمان کوتاه به نمره دلخواه برساند.

 

آن ها یاد می گیرند و تمرین می کنند:

کلاس تنها مکان یادگیری است. کلاس های ایزی آیلتس اگر چه فوق العاده اند اما به تنهایی به هیچ وجه برای گرفتن نمره ۷ مناسب نیستند. علی ای حال، شما باید تلاش کنید و تمرین کنید. اگر روزی دو ساعت وقت ندارید در هیچ کلاس خصوصی آیلتس ای شرکت نکنید. برخی از زبان آموزان فکر می کنند تنها با کلاس آمدن در سطح زبان آن ها هیروشیمایی اتفاق می افتد و از این رو به آن رو می شوند. خیر! تنها با تمرین ها و برنامه های اختصاصی که از ما می گیرید می توانید به نمره دلخواه برسید !

کلاس خصوصی آیلتس

آن ها تحت نظر اساتید حرفه ای هستند:

امروزه از هر ۱۰ نفر ، ۸ نفر ادعا می کنند که زبان انگلیسی می دانند و از آن ۸ نفر ، ۵ نفر خود را استاد آیلتس معرفی می کنند. اما آیا واقعا این چنین است؟! به هیچ وجه! زبان درس دادن یک چیز است و استاد آیلتس بودن چیز دیگر. بنابراین ، زمان آن رسیده که با خودتان روراست باشید و به دنبال یک استاد حرفه ای بگردید. رزومه اساتید ما کاملا گویای حرفه ای بودن آن هاست. اگر وقت کلاس آمدن هم ندارید ، دست کم توصیه های رایگان ما را در همین وبسایت دنبال کنید!
نتیجه:

لطفا از همین حالا شروع کنید. شروع کردن از هر چیز دیگر مهم تر است. حتی اگر به استاد حرفه ای هم دسترسی ندارید ، از همین حالا به نزدیک ترین موسسه زبان خود بروید و یک معلم ساده بگیرید. باز هم بهتر از هیچی است!

درباره پویان زاهدی

او کارشناس ارشد و فارغ التحصیل دانشگاه شریف است. با گذراندن سال های بسیاری از عمر خود در کشور آمریکا، همواره استاد محبوب زبان آموزان ایرانی بوده است. او سابقه ی مدیریت دپارتمان زبان های خارجه ی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک را در کارنامه دارد و بیش از یک دهه از فعالیت های اخیر خود را، در کنار مهندسی، صرف تدریس زبان در دوره های پیشرفته کرده است …

او تنیس بازی می کند. بر زبان های فرانسه و آلمانی اشراف دارد و مشاوره های مهاجرتی و فرهنگی او همواره برای زبان آموزان هیجان انگیز بوده است.

برای مشاهده کارنامه آیلتس آکادمیک ایشان با نمره ۸٫۵ روی این لینک کنید.

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱