آیلتس خصوصی و زمان هایی که به شما نمی گویند !

آیلتس خصوصی و گرامر:

 

آیا در کلاس آیلتس خصوصی یکی از دغدغه های شما از دست رفتن فرصت مناسب برای پرداختن به گرامر است؟ آیا آیلتس خصوصی را تهدیدی برای عدم توجه اساتید به گرامر می دانید؟ ما به شما حق می دهیم ولی در کلاس های آیلتس خصوصی ایزی آیلتس این قضیه به هیچ عنوان درست نیست. تک تک موضوعات گرامری در دوره های آیلتس خصوصی ایزی ، به خوبی بررسی می شوند.

پی دی اف ای که اکنون برای دانلود گذاشته ایم ، پی دی اف سه صفحه ای هست که اکثر اساتید زبان دلشان نمی خواهد شما به آن دسترسی داشته باشید. می دانید چرا؟ چون تمام دوازده زمان موجود در زبان انگلیسی که در آیلتس خصوصی و غیر خصوصی به شما درس می دهند را در این جزوه برایتان آماده کرده ایم.

شاید کلاس های آیلتس خصوصی و دوره های آیلتس خصوصی ما تنها دوره هایی باشند که صادقانه و بدون چشم داشت ، اکثر مطالب و فوت و فن های مرتبط با ایلتس را به شما می آموزند و جالب اینکه حتی وبسایت ما هم با رویکرد سبزی که دارد ، اکثر مطالب مفیدی که در کلاس های آیلتس خصوصی به شما درس می دهیم را به طور رایگان در اختیار تهرانی ها و شهرستانی های عزیز می گذارد.

حالا برویم سراغ دانلود کتاب ! این کتاب همه دوازده زمان موجود در انگلیسی را با فرمول و با مثال برای شما آورده است و خیال شما را از بابت گرامر در زبان انگلیسی و آیلتس راحت می کند !

 

دانلود کتاب از سرور اختصاصی ایزی

پاورقی

درباره پویان زاهدی

او کارشناس ارشد و فارغ التحصیل دانشگاه شریف است. با گذراندن سال های بسیاری از عمر خود در کشور آمریکا، همواره استاد محبوب زبان آموزان ایرانی بوده است. او سابقه ی مدیریت دپارتمان زبان های خارجه ی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک را در کارنامه دارد و بیش از یک دهه از فعالیت های اخیر خود را، در کنار مهندسی، صرف تدریس زبان در دوره های پیشرفته کرده است …

او تنیس بازی می کند. بر زبان های فرانسه و آلمانی اشراف دارد و مشاوره های مهاجرتی و فرهنگی او همواره برای زبان آموزان هیجان انگیز بوده است.

ایشان در آزمون آکادمیک آیلتس سال ۹۵ موفق به کسب نمره ۸٫۵ شده اند.

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱