کلاس بروم یا نروم؟ یک سوال همیشگی!

چرا کلاس فشرده آیلتس؟

بدون تردید آمادگی برای آیلتس بدون حضور یک استاد حرفه ای هم ممکن است. هر هفته پیغامهای پرلطفی از عزیزانی دریافت میکنم که از حضور خود در دوره های آمادگی ایزی آیلتس رضایت داشته اند و ما را مشمول لطف خود میکنند. کلاس فشرده آیلتس شاید تنها روش موفقیت نباشد اما بدون تردید یکی از موثرترین و کاراترین روشهای موفقیت در این آزمون محسوب میشود. مطمئنم که عده زیادی از زبان آموزان هم هستند که بدون شرکت در هیچ دوره آمادگی آیلتسی توانسته اند خود را به سطح بالای زبانی برسانند. چه بسا بسیاری از آنها با استفاده از درسنامه های رایگانی که در کلاسهای ما ارائه میشوند خود را برای آزمون آماده کرده اند.

کلاس فشرده آیلتس

اما برعکس این افراد موفق که بدون حضور در کلاس به موفقیت رسیده اند بسیاری دیگر هستند که نیاز به شرکت در کلاس فشرده آیلتس یا اصولا هر کلاس دیگری از این دست دارند. آیا لازم است معلم شما استاد حرفه ای آیلتس باشد؟ هم بله و هم نه. شما میتوانید ابتدای مسیر را با یک استاد معمولی زبان عمومی شروع کنید و همانطور که بارها هم اعلام کرده ایم پس از رسیدن به سطح قابل قبولی از دانش در کلاس فشرده آیلتس شرکت کنید و برای امتحان آماده شوید. اما در عین حال در نظر داشته باشید که بدون تردید گرفتن Feedback موثر از یک استاد حرفه ای تاثیر بزرگی در روند پیشرفت شما خواهد داشت.

در نهایت آنچه بیشتر از همه در موفقیت شما تاثیرگذار خواهد بود اراده شما برای موفقیت در آزمون و داشتن یک متد موثر است. همین و بس!

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱