استراتژی PDM برای بخش لیسنینگ

تجارب تدریس خصوصی آیلتس و تکنیک PDM

همان طور که در مقاله ی جذاب ۵ تکنیک منحصر به فرد به طور مفصل بحث شد، موفقیت در لیسنینگ آزمون آیلتس در گرو فاکتورهای متعددی است. آن چیزی که تمرکز اصلی مقاله های ما بوده است چکیده ای از مجموعه تجارب تدریس خصوصی آیلتس اساتید ایزی است که قرار است در آینده ی نزدیک به شکل جزوه در دسترس همه شما عزیزان قرار بگیرد. اما آن چه که امروز به آن پرداخته خواهد شد یک تکنیک ساده و مطمئن برای موفقیت در لیسنینگ آیلتس است: استفاده از روش ساده اما موثر PDM

تدریس خصوصی آیلتس

کلیات مساله

شاید اهمیت تدریس خصوصی آیلتس وقتی آشکارتر میشود که شما بدانید لیسنینگ مهارتی است که فقط با نظارت یک استاد باتجربه تقویت میشود.تدریس خصوصی آیلتس

اگر شما حجم زیادی از وقتتان را به تست زدن بدون یک پیش زمینه قوی اختصاص دهید در واقع صرفا وقتتان را هدر میدهید چون بهبود مستمر تنها چیزی است که ضامن موفقیت شما در آزمون خواهد بود.

چالشهای عمده و روش PDM

قطعا با اهمیت دیکته درست در آزمون آشنا هستید. اگر هم نیستید خواندن این مقاله فوق العاده نوشته یکی از اساتید برجسته مان را توصیه میکنم. اما شاید مهم تر این است که بدانید دیکته درست تنها چالش شما در مسیر موفقیت شما نخواهد بود.

تدریس خصوصی آیلتس

روش ساده و بسیار موثر PDM در واقع همان Pronunciation, Dictation, Meaning است. اگر واژه ای را پیدا کردید که با تلفظ آن مشکل داشتید آن را با یک P نشانه گذاری کنید. با این روش ساده وقتی جلوتر به این کلمه ارجاع میدهید میدانید که مشکل شما با آن واژه خاص چه بوده است. دقیقا همین روش را با Dictation  و Meaning هم پیاده سازی کنید.

در نهایت آن چیزی که هدف اصلی این نوشته است نظم ذهنی است. موفقیت شما بیشتر از هر چیز دیگری در گرو استفاده موثر از همین تکنیک های ساده است.

پانوشت

اگر یک بار آزمون داده اید و نمره دلخواه خود را کسب نکرده اید دوباره امتحان ندهید. چالشها و ضعفهای خود را به درستی درک کنید و تعداد زیادی تست آزمایشی انجام دهید. دوباره امتحان دادن در یک بازه کوتاه ۱ ماهه احتمالا تاثیری در بهبود نمره شما نخواهد داشت.

درباره علی شیروی

او کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی است. چندین سال مدیر دپارتمان زبان های خارجه مجتمع فنی تهران شعبه ابن سینا و نمایندگی پیروزی و همچنین سوپروایزر شعبه ایران آموزشگاه زبان cavendish college انگلستان بوده است.

تجربه تدریس بیش از ۱۰ سال در سطوح مختلف زبان و تدریس در دوره های تربیت مدرس، در کنار تمرکز بر روی مبحث آیلتس در سال های اخیر، و همچنین تسلط بر زبان فرانسه، موسیقی و تحصیلات دانشگاهی در حوزه زبان و ادبیات انگلیسی از او استادی محبوب و شناخته شده در بین زبان آموزان تهرانی ساخته است …

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱