حرفتان را تمام کنید و لبخند بزنید!

آموزش اسپیکینگ آیلتس بخش اول ؛ لبخند بزنید

آموزش اسپیکینگ آیلتس

ما در گروه آموزشی ایزی آیلتس علاوه بر پادکست های متعددی که برای آموزش اسپیکینگ آیلتس تهیه کرده ایم توجه خاصی به جزییات و ریزه کاریهایی داریم که میتوانند نمره شاگردها را به طور چشمگیری افزایش دهند. آن چه که شما در بخش اول نیاز دارید جواب های کوتاه و مستقیم هستند. وقتی جواب شما به پایان میرسد شما باید منتظر باشید تا اگزمینر سوال بعدی را مطرح کند.

مشکل اما آنجا است که بسیاری از زبان آموزان توقف نمیکنند و به حرف زدن ادامه میدهند حتی وقتی جواب نسبتا خوبی داده اند. گاهی این موضوع به خاطر این است که آنها از سکوت مقطعی که پیش میآید نگران میشوند. آن ها به حرف زدن ادامه میدهند و همان جواب خوب را دوباره تکرار میکنند که مسلما مطلوب شنونده نخواهد بود.

مشکل بعدی آنجا است که اگزمینر مجبور خواهد بود که زبان آموز را متوقف کند برای این که سوال بعدی را مطرح کند.

ما در گروه ایزی آیلتس سال ها است که به طور تخصصی روی بحث آموزش اسپیکینگ آیلتس کار میکنیم و دقیقا به همین دلیل است که اکثر زبان آموزان ما نمره های درخشانی را در بخش اسپیکینگ  کسب میکنند.

راه حل بسیار ساده اما موثری که ما به زبان آموزان خود پیشنهاد میدهیم این است که حرفشان را تمام کنند و لبخند بزنند. وقتی جواب تان را تمام کردید دیگر به حرف زدن ادامه ندهید و سعی کنید با یک لبخند به اگزمینر این سیگنال را بدهید که آماده سوال بعدی هستید. اگر این مهارت را که در کلاس های ما بسیار گسترده تر آموزش داده میشوند را به دست بیاورید بخش ۱ آزمون برای شما بسیار ساده تر خواهد بود.

لبخند زدن نمره شما را بهبود نخواهد داد اما..

یادتان باشد که در بخش اسپیکینگ آیلتس هیچ نمره ای برای زبان بدن به شما تعلق نخواهد گرفت و روشی که ما اینجا ارائه کردیم صرفا برای آمادگی ذهنی شما در جلسه آزمون کارایی خواهد داشت. در نهایت مساله مهم مساله “روانی” صحبت است و بدون تردید لزومی ندارد که شما بیش از حد حرف بزنید برای این که نمره روانی صحبت بهتری به شما تعلق بگیرد. مساله کارایی است.

پانوشت امیدوارکننده!

نگران اسپیکینگ آیلتس نباشید ؛ این بخش از آزمون ساده تر از آن چیزی است که فکرش را میکنید

درباره پویان زاهدی

او کارشناس ارشد و فارغ التحصیل دانشگاه شریف است. با گذراندن سال های بسیاری از عمر خود در کشور آمریکا، همواره استاد محبوب زبان آموزان ایرانی بوده است. او سابقه ی مدیریت دپارتمان زبان های خارجه ی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک را در کارنامه دارد و بیش از یک دهه از فعالیت های اخیر خود را، در کنار مهندسی، صرف تدریس زبان در دوره های پیشرفته کرده است.

او تنیس بازی می کند. بر زبان های فرانسه و آلمانی اشراف دارد و مشاوره های مهاجرتی و فرهنگی او همواره برای زبان آموزان هیجان انگیز بوده است.

برای مشاهده کارنامه ایشان با نمره ۸٫۵ آزمون آیلتس آکادمیک اینجا را کلیک کنید

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱