اون نمره ۷ نفرت انگیز

نمره ۶ اسپیکینگ آیلتس

شاید این روزا اونقدر غرق کار معلمی شدم که آخرین باری که فیلمی دیدم و ازش عمیقا لذت بردم رو سخت یادم بیاد. منتها شما نمیتونید فیلم The hateful eight رو دیده باشید و دیده باشید و بارها دیده باشید و تک تک دیالوگها شب و روزتون رو تسخیر نکرده باشه. مساله اینه که دیدن این فیلم بیشتر از هرچیزی اهمیت برنامه ریزی از قبل رو به من مهندس صنایع  یادآوری میکنه که شاید حلقه گم شده این روزای آیلتس باشه. آخرین باری که از نمره ۶ اسپیکینگ آیلتس یکی از شاگردام خوشحال شدم شاید تابستون همین امسال بود که حالا در موردش توضیح میدم. باز هم میخوام تاکید کنم که فقط و فقط وقتی نمره قابل قبولی خواهید گرفت که از قبل بدونید وارد چه فضایی خواهید شد و چه انتظاری از شما میرود.

قبل از ادامه داستان اول این ویدیو رو ببینید

خب همونطوری که ملاحظه کردید این دوستمون موفق شدن نمره ۶ بگیرن تو بخش اسپیکینگ که نمره قابل قبولی هم به حساب می آید.

بزرگترین مشکل اما آنجاست که ایشون توانایی استفاده از واژه های پیچیده تر برای بیان احساسات خود را ندارند و بخش بزرگی از واژه هایی که استفاده میکنند بسیار ساده هستند مانند Hate. همانطوری که در ادامه ویدیو پیشنهاد میشود استفاده از واژه هایی مانند Loathe و Detest به جای Hate کمک بزرگی به بهبود نمره شما خواهند بود.

در ادامه هم اشاره میشود که استفاده از عباراتی مانند Glued to the box برای زمانی که میخواهید در مورد تماشای بیش از حد تلویزیون حرف بزنید استفاده کنید. این عبارات کیفیت بالاتری به نمره شما خواهند داد

پانوشت بی ربط!

پانوشت کمی بی ربط!

آخرین باری که از نمره ۶ یکی از شاگردانم بی نهایت خوشحال شدم همین تابستان بود شاید. تابستونی که برای من به شدت محبوب بوده و هست. مساله اما اینه که نمره ۶ این شاگرد محصول تلاش زیاد نبود بلکه محصول خرد و هوشمندی برنامه ریزی بود و در حدود ۳ ماه گرم سال ایشان را از نمره ۴٫۵ به نمره ۶ رساند. قصه موفقیت ایشان برای من خیلی خیلی هیجان انگیز بود چون خیلی شبیه قصه آدمای قصه ۸ نفرت انگیز بود. آدمایی که از اول قصه خوب میدونن که دنبال چی میگردن و چه مسیری رو قراره طی کنن.

درباره پویان زاهدی

او کارشناس ارشد و فارغ التحصیل دانشگاه شریف است. با گذراندن سال های بسیاری از عمر خود در کشور آمریکا، همواره استاد محبوب زبان آموزان ایرانی بوده است. او سابقه ی مدیریت دپارتمان زبان های خارجه ی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک را در کارنامه دارد و بیش از یک دهه از فعالیت های اخیر خود را، در کنار مهندسی، صرف تدریس زبان در دوره های پیشرفته کرده است …

او تنیس بازی می کند. بر زبان های فرانسه و آلمانی اشراف دارد و مشاوره های مهاجرتی و فرهنگی او همواره برای زبان آموزان هیجان انگیز بوده است.

برای مشاهده کارنامه آیلتس آکادمیک ایشان با نمره ۸٫۵ روی این لینک کنید.

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱