کلاس آیلتس و تاثیر آن در اسپیکینگ

کلاس آیلتس : در اسپیکینگ عجله نکنید!

کلاس آیلتس

باید در مقاله امروز کمی درباره مفهوم “سرعت” در اسپیکینگ و علی الخصوص اسپیکینگ آیلتس صحبت کنیم. مفهوم سرعتی ، مفهومی است که در اکثر کلاس آیلتس های رایج، هیچ وقت صحبتی از آن ها نمی شود و چه خوب است که در این مقاله کمی به آن بپردازیم.

کلاس آیلتس

طبق تجربه ما در کلاس آیلتس های ایزی آیلتس، اکثر بچه ها، به جای اینکه fluency و روانی صحبت خود را افزایش دهند، سرعت حرف زدن خودشان را بیشتر می کنند و این مساله بسیار مشکل ساز خواهد بود. اگر زیادی سریع حرف بزنید، احتما آن بیشتر است که غلط های گرامری و تلفظی بیشتری داشته باشید. اگر روان اما کمی آهسته صحبت کنید، بیشتر زمان برای فکر کردن خواهید داشت.

کلاس آیلتس

یک نکته مهم: آیا تا بحال، هجا به هجای لغات را در آرامش کامل، و بخش به بخش تلفظ کرده اید؟ مثلا آیا لغت slowly را با آرامش بصورت s…l…ow…l…y گفته اید؟ من این کار را بارها و بارها در کلاس آیلتس انجام داده ام و جالب اینجاست که اکثر بچه ها قادر به انجام آن نبوده اند. برای همین است که با تد حرف زدن، سعی در پوشاندن غلط های خود دارند.

 

نکته اساسی دیگر هم این است که در کلاس آیلتس خود، از همان ابتدای مسیر شمرده شمرده حرف زدن را تمرین کنید. نباید اشتباهات تلفظی خود را پشت تند حرف زدن پنهان کنید. همچنین در کلاس آیلتس ، از استاد آیلتس خود بخواهید که روی تلفظ صحیح کلمات تمرکز و تاکید بیشتری داشته باشد.

خیلی از ایزی آیلتسی ها در کلاس آیلتس خود اکثرا دغدغه این را دارند که مکن است ایده کم بیاورند اما اساتید آیلتس ما همیشه به آن ها خاطر نشان می کنند که مصاحبه آیلتس، صرفا سطح زبان آن ها را می سنجد و اگزمینرهای آیلتس خیلی کاری به تفکر پشت گفته های بچه ها ندارند. پس می توانید با خیال راحت هر چیزی که می خواهید را بیان کنید.

درباره پویان زاهدی

او کارشناس ارشد و فارغ التحصیل دانشگاه شریف است. با گذراندن سال های بسیاری از عمر خود در کشور آمریکا، همواره استاد محبوب زبان آموزان ایرانی بوده است. او سابقه ی مدیریت دپارتمان زبان های خارجه ی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک را در کارنامه دارد و بیش از یک دهه از فعالیت های اخیر خود را، در کنار مهندسی، صرف تدریس زبان در دوره های پیشرفته کرده است …

او تنیس بازی می کند. بر زبان های فرانسه و آلمانی اشراف دارد و مشاوره های مهاجرتی و فرهنگی او همواره برای زبان آموزان هیجان انگیز بوده است.

برای مشاهده کارنامه ایشان با نمره ۸٫۵ آیلتس روی این لینک کلیک کنید.

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱