چه گرامری برای نمره ۷ باید استفاده کنید؟

گرامر نمره ۷ برای اسپیکینگ آیلتس ؛ همین نزدیکیها!

برای این که به اگزمینر نشان دهید که کیفیت گرامر نمره ۷ را دارید نیاز دارید که از جملات پیچیده استفاده کنید که خب البته خیلی هم پیچیده نیست.

گرامر جملات پیچیده را به طور خلاصه در ادامه میبینید

  • عبارات فعلی پیچیده : فعلهایی که دو یا تعداد بیشتری واژه دارند در این دسته قرار میگیرند و البته فعلهایی که شامل واژه هایی مانند “May” یا “Would” میشوند. در ادامه نمونه های بیشتری را خواهد دید.
  • جملات اسمی پیچیده : اسمهایی که بازهم شامل ۲ یا تعدای بیشتری واژه میشوند. یک اسم اصلی که یک یا ۲ واژه به آن میچسبند و کمک بزرگی برای رسیدن به گرامر نمره ۷ خواهند بود.
  • جمله های پیچیده : خیلی ساده تر از آنی که شما فکر میکنید این جملات صرفا جملاتی هستند که با عباراتی ساده مانند “if” یا “When” یا “Although” شروع میشوند. بازهم در ادامه مثالهایی را خواهید دید.

برای این که درک بهتری از گرامر نمره ۷ داشته باشید ویدیوی زیر را تماشا کنید و ببینید که این دانش آموز کره ای چگونه میتواند نمره خود را به سادگی به ۷ افزایش دهد. در بخش اول کاندید مورد نظر! در مورد یک سوال ساده یخش ۲ برای ۲ دقیقه صحبت میکند و در ادامه پیشنهادهای بهبودی ارائه میشوند.

مثالهایی برای گرامر نمره ۷

همانطور که در ویدیو دیدید برخی از عبارات فعلی پیچیده ای که کاندید مورد نظر ما میتوانست استفاده کند برای این که  در مورد برادر جوانترش صحبت کتد تا نمره بهتری بگیرد عبارتند از

  • ماضی؟ نقلی( هیچوفت اسم فارسی این ساختارو درک نکردم!) : He has not become a scholar yet
  • حال استمراری : He is showing no sign that
  • آینده ساده ، بله آینده ساده : He will become a scholar

او همچنین میتوانست از ساختارهای زیر استفاده کند

  • جملات اسمی پیچیده : My parents made my brother choose a symbol of a future job
  • صفتهای با Who یا Which که خیلی هم مهمند : My parents invited people who knew them

در نهایت نکته مهمی که در مورد گرامر نمره ۷ باید یادتان باشد این است که با رعایت نکاتی ساده میتوانید به این سطح برسید. برای شروع یک چک لیست ساده بسازید و خودتان را مجبور کنید که از این مجموعه گرامر نمره ۷ استفاده کنید. برای این که زحمت شما کم شود هم میتوانید از همین چک لیست ساده مقاله ما شروع کنید.

پانوشت بی ربط!

نمره ۶٫۵ را حل شده بدانید. بلندپرواز باشید. به ۷ و حتی بالاتر فکر کنید.

درباره پویان زاهدی

او کارشناس ارشد و فارغ التحصیل دانشگاه شریف است. با گذراندن سال های بسیاری از عمر خود در کشور آمریکا، همواره استاد محبوب زبان آموزان ایرانی بوده است. او سابقه ی مدیریت دپارتمان زبان های خارجه ی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک را در کارنامه دارد و بیش از یک دهه از فعالیت های اخیر خود را، در کنار مهندسی، صرف تدریس زبان در دوره های پیشرفته کرده است …

او تنیس بازی می کند. بر زبان های فرانسه و آلمانی اشراف دارد و مشاوره های مهاجرتی و فرهنگی او همواره برای زبان آموزان هیجان انگیز بوده است.

برای مشاهده کارنامه آیلتس آکادمیک ایشان با نمره ۸٫۵ روی این لینک کنید.

دوره های آموزشی

چرا ایزی آیلتس؟

. تضمینی در ۵ ماه
. انتخاب روز و ساعت با شما
. اساتید دارای نمره ی ۸/۵ آکادمیک آیلتس
. ۷ روز هفته کلاس، ۸ صبح تا ۹ شب
. تصحیح رایگان رایتینگ
. مشاوره مهاجرتی رایگان
. برنامه ریزی فردی برای شما
. کلاس های بحث آزاد رایگان برای اعضا

آدرس

ورودی گاندی:
گاندی جنوبی – پایین تر از بیمارستان گاندی
روبروی کوچه ۳۷ ام – پلاک ۱۰۸ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
ورودی ولیعصر:
بالاتر از پارک ساعی – کوچه ۳۶ – مجتمع ولیعصر ۱
واحد ۱۱۵
تلفن تماس: ۸۸۶۴۷۶۳۰-۰۲۱