our-mission2

برگزاری دوره ی آیلتس تضمینی و کلاس آیلتس متفاوت تنها بخشی از اهداف گروه آموزشی ما هستند؛ گروهی که حاصل گردهم آمدن برترین اساتید زبان و مشاورین امور مهاجرتی در یک گروه آموزشی است. ایزی آیلتس پکیج کاملی از خدمات، شامل دوره ی آیلتس تضمینی، کلاس آیلتس خصوصیو گروهی و مشاوره ی مهاجرت را به علاقه مندان حوزه آموزش زبان و ادامه تحصیل ارائه می کند که از مشاوره آغاز، با برگزاری کلاس های آمادگی آیلتس از مبتدی تا پیشرفته ادامه، و با انجام امور پذیرش و مهاجرت پایان می یابد.

کلاس آیلتس ایزی آیلتس با رویکرد انگیزشی و محتوامحور خود در تهران، و در فضایی با حداکثر امکانات لازم برگزار می شود. اگرچه، تیم آموزشی ایزی آیلتس به شهرستانی های عزیز هم، از طریق ارسال جزوات اختصاصی و برگزاری کارگاه های یک روزه ی فشرده و موثر در شهرهای مختلف، خدمات رسانی می کند.

رسالت ما، خلق آینده ای متفاوت است. آینده ای متفاوت از تجربه های تکراری که هر روز چه در سطح آموزش زبان و چه در سایر سطوح زندگی تجربه می کنیم.

خواهش ساده ی ما این است. به تعریف هایی که از دوستانتان درباره ی ما شنیده اید بسنده نکنید. از طریق سایت، اینستاگرام، تلگرام، و یا کلاس های حضوری همراه ما باشید و رسیدن به نمره دلخواهتان را در کنار ما و در کمتر از پنج ماه تجربه کنید …